Nastąpiła aktualizacja Portalu Biznesbezprzerwy.pl
Prosimy o przeładowanie strony w celu prawidłowego załadowania serwisu
Przeładuj stronę
Platforma wspierania bezpieczeństwa
i budowania odporności przedsiębiorstw
Filtr wyszukiwania
Szukaj w:
Filtrowanie szkoleń
Strefa Szkoleń i Doradztwa
Rodzaj szkolenia:
Kraj:
Miasto:
Termin:
od do

Brak wyników dla podanej frazy

Czy nie ma błędów we frazie?
Wpisz inne słowa kluczowe lub skorzystaj z kategorii zagadnień
Włamania do systemów kontroli dostępu
ewakuacja i systemy zabezpieczeń
Solidny system kontroli dostępu jest istotnym elementem każdej organizacji, jednak z różnych powodów często jest on łatwy do sforsowania. Podczas tegorocznych targów ISC West w Las Vegas Valerie Thomas, Executive Security Consultant w firmie Securicon, przybliżyła sposoby stosowane przez hakerów do przełamywania systemów kontroli dostępu i wskazała, co powinny zrobić firmy, aby uchronić się przed atakami.

Systemy kontroli dostępu stanowią istotny element każdego systemu bezpieczeństwa firmy. Kontrola dostępu – kto, do czego oraz gdzie i kiedy ma dostęp – przyczynia się do zapewnienia bezpieczeństwa, jednocześnie umożliwiając śledzenie i kontrolowanie tego rodzaju aktywności. Niestety firmy często wdrażają systemy bez odpowiedniego przetestowania, w efekcie powstają luki w zabezpieczeniu, co naraża je na ataki.

Valerie Thomas, Executive Security Consultant w firmie Securicon, podaje przykłady podatności systemów kontroli dostępu (KD) w firmach na ataki i podpowiada, jak można tym atakom zapobiegać.

Wybrana treść jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych Użytkowników

Duża część materiałów publikowanych na Portalu - w tym poniższa pozycja - jest darmowa. Aby uzyskać do niej dostęp wystarczy się zarejestrować. Otrzymasz wówczas indywidualne konto Użytkownika, które umożliwi Ci korzystanie z bezpłatnych zasobów merytorycznych Portalu, a także - w przypadku płatnej części produktów - dokonywanie zakupów.
Wybierz rodzaj konta, którego funkcje najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i korzystaj z Portalu Biznesbezprzerwy.pl bez ograniczeń!

Komentarze

    Nikt jeszcze nie ocenił ani nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!
Powiązane treści
BAZA WIEDZY
Autor: a&s Polska
Pracownik i jego kompetencje cyfrowe
Autor: a&s Polska
Problemy w ochronie z punktu widzenia klienta
Autor: a&s Polska
NUODO. Projekt polskiej ustawy i zmiany wobec dotychczasowych wymagań UODO